دانلود مینی چت اصلی Minichat چت تصویری رندوم برای اندروید

مینی چت Minichat برنامه تماس تصویری رندوم در اینترنت میباشد که شما در Minichat میتوانید با مخاطبین خود تماس های ویدیویی با کیفیت بسیار بالایی برقرار کنید. مطمئناً کیفیت تماس شما تا حد زیادی به سرعت اینترنت شما بستگی دارد، اما در صورت اتصال قوی می توانید از کیفیت بالای تماس در اپلیکیشن مطمئن باشید. البته امکان برقراری تماس تصویری تقریبا در اکثر پیک ها حتی پیک های داخلی مانند سروش پلاس وجود دارد اما امکانات دیگری نیز به این قسمت اضافه کرده است.

بنابراین تنوع این برنامه ها در چند سال اخیر هر روز افزایش یافته است. برخی از این اپلیکیشن‌ها مانند واتساپ با تمرکز بر تماس‌های صوتی و تصویری محبوبیت پیدا کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر مانند تلگرام اصلی با در نظر گرفتن رابط کاربری ساده و روان در کنار امکانات متنوع، موفق بوده‌اند. یکی از موفق ترین برنامه ها در این زمینه در سال های اخیر مینی چت است که مانند اسکایپ و گوگل میت بر روی تماس های تصویری با کیفیت و ارائه یک تماس خوب تمرکز دارد.

قابلیت ساخت گروه نیز در این مینی چت قرار داده شده است تا بتوانید همزمان با چند نفر چت کنید. همچنین ایموجی ها و استیکرهای مختلفی در قسمت چت اپلیکیشن وجود دارد که کمک می کند چت شما از حالت یکنواخت خارج شود. البته گیف که این روزها یکی از ویژگی های محبوب پیام رسان هاست، سازگار نیست و این می تواند بسیار در دل کاربران باشد. تماس‌های ویدیویی با کیفیت، اما مطمئناً مهمترین بخش برنامه تماس ویدیویی شماست.

برای مثال، می توانید در بخش چت دوربین، افرادی که آنلاین هستند را مشاهده کرده و برای شروع یک چت پیام ارسال کنید. به عبارت دیگر، همیشه شخصی در این برنامه وجود دارد که با شما صحبت کند. این قابلیت برنامه مینی چت است که در پیام های خارجی مانند تلگرام و واتس اپ و حتی در اینستاگرام دیده میشود ولی در نمونه های داخلی مانند اپلیکیشن ایتا وجود ندارد. بنابراین، این برنامه را می توان یک شبکه اجتماعی به عنوان شبکه ای در نظر گرفت که افراد به راحتی می توانند خود را پیدا کنند و در چت تصویری شرکت کنند.

از دیگر ویژگی های این برنامه امکان برقراری تماس های ناشناس می باشد. شما می توانید به صورت ناشناس با هرکسی که می خواهد هویت شما را پس از آشنایی نشان دهد صحبت کنید. این عملکرد به ویژه برای صحبت با افرادی که نمی شناسید مفید است. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد افرادی را که به هر دلیلی شما را آزار می دهند در برنامه خود گزارش دهید تا مکانی امن برای کاربران ایجاد کنید. این قابلیت امروزه به یکی از ویژگی های دائمی پیام رسان های خارجی و داخلی مانند برنامه بله نیز تبدیل شده است.

دانلود اینستا ایکس
دانلود واتساپ جی بی
دانلود سانیستا
دانلود یو واتساپ