دانلود کلاب هاوس جدید اندروید – نصب بهترین نسخه Clubhouse در ایران 

کلاب هاوسClubhouse نام برنامه ی جدید و پرطرفداری است که این روزها توانسته جای خود را روی بیش از میلیونها دستگاه موبایل پیدا کند. با نصب کلاب هاوس می توانید به سادگی و با فشردن چند دکمه وارد اتاق های صوتی شده و مشغول گفتگوی صوتی با دوستان یا افراد ناشناس شوید. با آنها تعامل کرده و راجع به موضوعات مهیج بحث کنید. در اینجا افراد زیادی از سراسر دنیا هستند و فضای مناسب برای تعامل با دیگران فراهم است. اگر بخواهید یک دوست جدید پیدا کنید یا اینکه با دوستان قبلی خود گفتگو کنید، کافیست وارد اتاق های مختلف شده و ساعت ها به بحث تعامل با سایرین بپردازید.

موضوع مکالمات بسته به اتاقی است که در آن وارد می شوید، می توانید یک موضوع مورد علاقه در زمینه ی ورزشی، سیاسی یا اخبار روز و حتی طنز را دنبال کرده و با سایرین راجع به آن تبادل نظر کنید. این اپلیکیشن در ابتدا برای پلتفرم ios طراحی شده بود اما پس از استقبال خوب کاربران نسخه اندرویدی آن انتشار یافت. 

کلاب هاوس

مراحل ورود به برنامه :

ورود به کلاب هاوس کمی متفاوت تر از واتساپ و تلگرام می باشد، شما برای ورود به برنامه لازم است کد دعوت نامه داشته باشید سپس با وارد کردن اطلاعات کاربری خود و ساخت یک پروفایل، قادر به استفاده از ویژگی ها و خواهید بود. در هر اتاق یک ادمین وجود دارد که قوانین را تعیین می کند. هر شخص برای صحبت کردن لازم است اجازه گرفته و پس از تایید ادمین شروع به صحبت کند.

اتاق ها از گروه‌های مختلفی تشکیل شده‌اند که در آن موضوعات مورد علاقه‌شان صحبت می‌شود در واقع این یک برنامه audio chat است. در اتاق گفتگو مسنجر کلاب هاوس می توانید گپ بزنید و در مورد موضوعات مختلف بحث کنید.

شما می توانید برای خود یک اتاق گفتگو تعریف کرده و به عنوان ادمین لینک ورود به گروه را برای دوستان و سایرین ارسال کنید تا آنها وارد روم شوند. کاربران می‌توانند در این اتاق ها فقط نقش شنونده را داشته باشند و هیچ گونه صحبتی نکند یا اینکه در صورت اجازه ی مدیران قادر به صحبت شوند. از لحاظ امنیتی می توان گفت که بستر مناسبی فراهم شده به طوریکه هیچ از گفتگوهای این شبکه اجتماعی ذخیره نمی شود و افراد مطرحی مانند ایلان ماسک و مارک زاکربرگ نیز در آن عضو هستند.

دانلود اینستاگرام جدید
دانلود مینی چت
دانلود اینستا ایکس
دانلود ایمو فارسی
دانلود سانیستا