دانلود اسکایپ Skype برای اندروید با لینک مستقیم

اسکایپSkype یکی از بهترین برنامه های برقراری تماس تصویری در دنیاست که به کاربران اجازه می دهد در هر جا که باشند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. از اسکایپ میتوان هم برای ارسال پیام های متنی و هم تصویری و یا ویدوئویی استفاده کرده و از سرعت و کیفیت آن لذت برد. در اسکایپ میتوان با یک تا 24 نفر از اعضای خانواده یا دوستان خود به صورت همزمان ارتباط تصویری برقرار کرده و از حال آن ها مطلع شوید. ویژگی های عالی و کیفیت خوب اسکایپ باعث شده تا هزاران کاربر از سراسر جهان آنرا برای برقراری تماس های تصویری خود انتخاب کنند.

Skype همچون برنامه گوگل میت نرم افزاری است که به شما امکان می دهد انواع تماس های صوتی و تصویری را به صورت رایگان در سراسر جهان برقرار کنید. میلیون‌ها نفر با مشاغل مختلف از Skype برای تماس‌های ویدیویی و صوتی فردی و گروهی رایگان، پیام‌رسانی فوری و تبادل پوشه‌ها و فایل‌های مختلف با سایر کاربران اسکایپ استفاده می‌کنند.

skype

شما می‌توانید از این نرم‌افزار به مانند نسخه اصلی تلگرام در تمام دستگاه های تلفن همراه، رایانه یا نوت بوک یا تبلت شخصی استفاده کنید. برنامه اسکایپ را می توان به صورت رایگان همچون ایمو فارسی دانلود کرد و استفاده از آن لذت برد. شما در اسکایپ میتوانید به مانند واتساپ فایل ها و اسناد مختلف را با دیگران به اشتراک بگذارید و در محیطی ایمن و بدون تاخیر اقدام به ارسال پیام متنی و تصویری کنید. البته برخی ویژگی های آن نیاز به پرداخت هزینه است که در کشورهای مختلف این قابلیت ها در دسترس هستند.

برخی افراد هنگام برقراری تماس از مشکلاتی مانند کیفیت صدا یا تصویر شکایت دارند که با چند نکته کوچک به راحتی حل می شود. برای کاهش استفاده از اینترنت برای بهبود کیفیت تصویر و صدا و رفع این مشکل، کافی است بر روی نماد مثلثی یا نمودار بالای صفحه کلیک کنید. در مناطقی که سرعت اینترنت پایین است، استفاده از این گزینه کمک زیادی می کند.

مشکلات دیگری که ممکن است کاربران این اپلیکیشن داشته باشند این است که نمی دانند چگونه ویدئو کنفرانس را خاموش کنند یا افراد را از یک جلسه آنلاین خارج کنند. برای حذف ویدئو کنفرانس، کافیست روی ویدیو کلیک راست کنید تا لیست تنظیمات برای شما نمایش داده شود. سپس حذف گفتگو از لیست را انتخاب کنید. برای حذف اعضای گروه از یک جلسه آنلاین، باید ماوس را روی نمایه کاربر نگه دارید تا صفحه کوچکی برای شما نمایش داده شود. سپس در صفحه مربوطه بر روی نماد قطع ارتباط که با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک کنید تا شرکت کننده از جلسه حذف شود.

ویژگی های برنامه اسکایپ Skype اندروید :

  • تماس های صوتی و تصویری با کیفیت برقرار کنید یک جایگزین خوب برای ادوبی کانکت
  • چت کردن با بقیه افراد حاضر در کنفرانس
  • امکان اشتراک گذاری موقعیت مکانی
  • ارسال رایگان فیلم – موسیقی و اسناد (تا سقف 300 مگ)
  • امکان برقراری تماس تصویری گروهی با حضور همزمان 100 نفر
  • امکان ضبط تماس های تصویری و صوتی
  • امکان تماس با تلفن ثابت و تلفن همراه (با هزینه اضافی)
  • تطابق کیفیت فیلم با سرعت اینترنت کاربر
  • تماس های صوتی و تصویری با زیرنویس
  •  از ایموجی استیکرها و GIF های مختلف پشتیبانی کنید
دانلود اینستاگرام جدید
دانلود گوگل Duo
دانلود واتساپ جی بی
دانلود ادوبی کانکت
نصب اسکای روم اندروید