دانلود ادوب کانکت Adobe conect برای اندروید + نصب رایگان

ادوب کانکتAdobe conect اپلیکیشن مفید و کارآمد برای برگزاری کلاس های آنلاین و کنفرانس های آموزشی و تصویری است. چنانچه به عنوان معلم یا آموزش دهنده قصد تشکیل یک کلاس آموزشی آنلاین داشته باشید به جدیدترین نسخه ادوب کانکت نیاز خواهید داشت. با نصب این برنامه در کنار اپلیکیشن شاد به سادگی قادر به ساخت کلاس های آنلاین از راه دور، جلسات، وبینارها و کلاس های درس مجازی هستید و میتوانید از شاگردان خود برای شرکت در کلاس ها دعوت کنید.

آنچه که باعث استقبال خوب مدرسین و دانشجویان از این برنامه شده است، داشتن محیطی امن و پرسرعت و مجازی سازی کلاس های درس است. به طوریکه هر کلاس دارای تخته ی آموزشی و امکاناتی برای پرسش و پاسخ دانشجویان، حضور و غیاب آنها و نظرسنجی میان اعضای کلاس است.

Adobe connect

این برنامه، همچون برنامه قرار , برنامه اسکای روم یکی از بهترین روش ها برای ایجاد کلاس‌های مجازی، وبینارها، جلسات صوتی و ویدئو کنفرانس است. این نرم افزار قدرتمند برای ارائه اطلاعات، دوره های آنلاین، وب کنفرانس و اشتراک گذاری دسکتاپ استفاده می شود. Adobe Connect مبتنی بر Flash Player است و می تواند در سیستم عامل های اندروید و iOS استفاده شود.

به عنوان مدرس لازم است کلاس یا وبینار خود را راه اندازی کرده و با استفاده از تنظیمات برنامه، آن را به دلخواه خود سفارشی سازی کرده، دسترسی های اعضا را کنترل نموده و با ارسال کد دعوت از دانشجویان برای حضور در کلاس دعوت نمایید. در طول کلاس شاهد آنلاین بودن اعضا شده و لیست حضور و غیاب را چک کرده و در صورت تمایل گزینه نظرسنجی را فعال نمایید. همچنین می توانید انواع فایل ها از جمله پاورپوینت و اکسل را تا زمانی که بخواهید در بخش کتابخانه نگهداری کنید و ویدیو های ذخیره شده را تماشا کنید. یا اینکه فیلم های آموزشی را در طول کلاس یا سخنرانی پخش کنید، نیازی به قطع کردن دوربین یا زمان بندی صدا ندارید.

چت ها و محتوای کلاس را برای اشتراک گذاری میان دانشجویان به فرمت Mp4 تبدیل کرده و آنها را در واتساپ و تلگرام با دانشجویان به اشتراک بگذارید. از این طریق می توانید جلسات، کلاس های مجازی یا کنفرانس های آنلاین خود را در ایران و سراسر جهان در اینترنت و وب سایت ها برگزار کنید.

ویژگی‌های برنامه ادوب کانکت Adobe Connect اندروید :

  • امکان ایجاد اتاق‌های جلسه نامحدود، وبینار های آنلاین
  • سفارشی‌سازی اتاق‌های جلسات متعدد برای هر کاربر
  • نصب و پیاده‌سازی نرم‌افزار وبینار برای مدیریت کاربران و شرکت‌کنندگان در کنفرانس‌های صوتی
  • امکان ضبط جلسات و نمایش فایل‌ها و فایل‌های ویدیویی در قالب‌های مختلف
  • وجود تخته سفید با یادداشت ها، بحث های عمومی و خصوصی و ابزارهای مختلف
  • امکان ساخت روم (room) های مختلف برای کلاس های متفاوت با قابلیت برگزاری نظرسنجی
دانلود گوگل میت
دانلود ایمو فارسی اندروید
دانلود اسکایپ اندروید
دانلود google duo