دانلود گوگل میت Google Meet با لینک مستقیم نصب برای اندروید

گوگل میتGoogle Meet ابزاری توانمند در زمینه برقراری تماس های تصویری است که توسط کمپانی مطرح گوگل طراحی و عرضه شده است. با نصب این برنامه به راحتی میتوانید کنفرانس های چندنفره در زمینه های آموزشی و کاری برقرار کنید و به خصوص در ایام قرنطینه که امکان حضور در جلسات اداری وجود ندارد، با کارمندان خود در تعامل باشید.

مانند اسکایپ و گوگل دو، گوگل میت به کاربران کمک میکند تا با دوستان و همکاران و اعضای خانواده خود در هر جای دنیا که هستند تماس های صوتی و ویدئویی برقرار کنند و با یکدیگر در تعامل باشند. تنها با داشتن یک حساب کاربری جیمیل و داشتن کد دعوت، وارد کنفرانس یا تماس تصویری با دیگران شوید و در بستری ایمن و سرعت عالی مشغول گفتگو شوید و مطمئن باشید هیچ شخصی بدون داشتن کد دعوت قادر به ورود به جلسات نیست.

میت

از گوگل میت میتوان به عنوان بستری ایمن و رمزنگاری شده برای برقراری سرویس های ویدئو کنفرانس یاد کرد که با داشتن میلیون ها کاربر از سراسر جهان توانسته رقابت خوبی با سایر اپلیکیشن های همنوع خودش داشته باشد. فرقی ندارد که شما کارمند یا کارفرمای یک شرکت باشید، طی چند مرحله ی ساده میتوانید وارد جلسات آنلاین شرکت شده و با سایر همکاران در رابطه با موضوعات مختلف بحث و گفتگو کنید. در جدیدترین نسخه این برنامه حداکثر از 250 نفر شرکت کننده آنلاین به صورت همزمان پشتیبانی می شود و قرار است این تعداد افزایش یابد.

از جمله ویژگی های کاربردی گوگل میت میتوان به قابلیت اشتراک گذاری صفحه نمایش با دیگران اشاره کرد. با استفاده از این عملکرد می توانید صفحه تلفن همراه یا تبلت خود را در تماس های ویدیویی با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. یا اینکه فایل ها و اسناد مربوطه را در طول جلسه با سایرین به اشتراک بگذارید. به عنوان ادمین جلسات، طبق تقویم گوگل کد دعوت را برای اعضا و همکاران ارسال کنید تا به موقع در جلسات حاضر شوند.

ویژگی های برنامه گوگل میت – Google Meet اندروید :

  • امکان برگزاری جلسات طبق تقویم زمانبندی گوگل
  • برگزاری میتینگ های آنلاین و تماس های ویدئویی
  • قابلیت اتصال با گوگل کروم و میکروفن ویژه
  • پشتیبانی از 250 تماس تصویری به صورت همزمان
دانلود ایمو فارسی
دانلود ادوبی کانکت
دانلود اینستاگرام جدید
دانلود کلاب هاوس اندروید
دانلود برنامه مینی چت