Bale Messenger – بله نام یکی از پرطرفدارترین پیام رسان های فارسی است که در آن میتوانید به امکانات کاملی در زمینه ارسال و تبادل انواع پیام متنی و صوتی و تصویری دسترسی داشته باشید. این مسنجر فارسی رایگان میتواند به شما کمک کند تا با سایر دوستان و همکاران و اعضای خانواده خود در هرجای کشور که باشند در ارتباط بوده و با آنها گفتگوهای متنی و تصویری برقرار کنید. انواع فایل های صوتی و تصویری و اسناد مختلف را با سایرین در گپ های خصوصی یا عمومی به اشتراک گذاشته و از یک محیط ایمن و پرسرعت برای انجام مکالمات خود لذت ببرید.

مانند پیام رسان ایتا، در بله هم میتوانید تماس صوتی و تصویری از طریق اینترنت برقرار کرده و مشغول صحبت با دوستان خود شوید. اما تفاوت بله با سایر مسنجرهای ایرانی، داشتن محیطی امن و راحت برای انجام امور مالی است. از طریق درگاههای بانک ملی ایران شما به سادگی میتوانید قبوض خود را پرداخت کرده و انواع قبض های خدماتی آب و برق را بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک، پرداخت نمایید. به خیریه ها و موسسات حمایتی، کمک کرده و حتی کارهایی مانند کارت به کارت، دریافت شارژ را در یک اپلیکیشن موبایلی انجام دهید.

علاوه بر تمامی این موارد وجود ربات ها و دستیارهای هوشمند کار را برای شرکت ها و موسسات و کانال های فروش کالا و خدمات ساده تر می کند، زیرا از این طریق میتوانید فعالیت های مالی و مدیریتی خود در کانال ها را در زمان کمتری انجام داده و دسترسی های بیشتری برای مدیریت اعضا و شرایط کانال خواهید داشت. همچنین قابلیت افزودن استوری یا وضعیت در برنامه وجود دارد که میتوانید عکس و کلیپ های خود را در قسمت وضعیت قرار دهید.

بله یک پیام رسان بومی است که روی پلت فرم های مختلف مانند ویندوز و سیستم عامل های لینوکس و مک و وبسایت و موبایل اجرا شده و شما میتوانید حساب کاربری خود را در دستگاههای مختلف مدیریت نمایید. برای داشتن جدیدترین نسخه ی بله مسنجر میتوانید از طریق لینک های دانلود همین صفحه اقدام به نصب آن نمایید.

ویژگی های برنامه Bale Messenger اندروید :

  • امکان دریافت و ارسال پیام، عکس و ویدئو با سرعت بالا
  • امکان تشکیل گروه یا کانال و استفاده از دستیارهای هوشمند
  • انجام امور بانکی مانند کارت به کارت، پرداخت قبوض و کمک به خیریه ها
  • خرید شارژ برای تمام اپراتورها، استفاده از درگاههای بانک ملی ایران
  • پشتیبانی از دستگاههای اندرویدی و قابل اجرا روی ویندوز، وب و دسکتاپ