دانلود پاتوق اصلی Patogh نصب با لینک مستقیم برای اندروید

Patogh – پاتوق نام یک شبکه اجتماعی و پیام رسان پرطرفدار میان جوانان است که در آن میتوان لذت بازی و سرگرمی در کنار دوستان جدید را تجربه کرد. در پاتوق به راحتی با افراد جدید آشنا شده و برایشان درخواست دوستی بفرستید و عضو کلوپ ها و باشگاههای مختلف شوید. افراد هم فکر خود را یافته و با آنها دوست شوید. علاوه بر دوستیابی میتوانید با سایر دوستان مجازی دورهمی تشکیل دهید و با آنها مشغول رقابت و سرگرمی شوید. عکس ها و ویدئوهای جذاب و خلاقانه بسازید و برای گرفتن امتیازات بیشتر، دست به تلاش بزنید.

در واقع میتوان گفت که پاتوق محیطی برای دورهمی و سرگرمی و شرکت در رقابت های مهیج و بازیهای اعتیادآور است که در آن علاوه بر رقابت با سایرین میتوانید مهارت خود را در اطلاعات عمومی و مسابقاتی مانند منچ و کوییزهای آنلاین و مار وپله و غیره به نمایش بگذارید. در چالش های مختلف شرکت کرده و با کسب امتیازات بیشتر به شهرت برسید تا دیگران نیز شما را دنبال کنند. این چالش ها در ابتدا آسان به نظر می رسند اما رفته رفته دشوارتر خواهند شد و پیروزی در آنها باعث افزایش میزان امتیازات شما می شود. از گردونه شانس موجود در بازی نیز میتوان برای کسب جوایز مختلف استفاده کرد.

اگر مایل به حضور در یک محیط شاد با هزاران عضو فعال و رقابت با آنها هستید، شبکه اجتماعی پاتوق محیطی مناسب برای شما خواهد بود تا بتوانید علاوه بر افزایش دانش خود در زمینه های مختلف و ساخت کلیپ های خلاقانه، در دورهمی ها شرکت کنید و تا ساعت ها سرگرم چالش ها و رقابت های مهیج آن شوید. جدیدترین نسخه اپلیکیشن پاتوق را میتوانید از طریق لینک های دانلود موجود در این صفحه نصب نمایید.

ویژگی های برنامه پاتوق – Patogh اندروید :

  • اشتراک گذاری انواع عکس‌ها و ویدئوهای جذاب و ساخت پست‌ و ماجراهای مورد علاقه‌
  • انجام چالش‌ها و جلب نظر سایر کاربران برای دریافت لایک پست‌ها
  • شرکت در چالش های متنوع و تلاش برای کسب امتیاز بیشتر و رسیدن به شهرت
  • رقابت با سایر کاربران در بازیهای مهیجی مانند منچ و ماروپله و بتل شیپ و کوییز
  • دعوت از دوستان و رسیدن به سطوح بالا و کسب عنوان کاربر برتر
  • برقراری ارتباط و تعامل با کاربران دیگر از طریق دنبال کردن، لایک و کامنت