دانلود بادو اصلی جدید Badoo نصب برنامه همسریابی برای اندروید

برنامه بادوBadoo یک شبکه اجتماعی و برنامه دوستیابی اندروید است که قرار گذاشتن را آسان‌تر می‌کند و باعث می شود بتوانید با افراد جدید آشنا شوید. این یک برنامه دوست یابی آنلاین است که در آن سعی شده تا بتوان شرایط و ویژگی های افراد با صداقت بیشتری نشان داده شود تا بهتر بتوان مخاطب را شناخت و در صورت تمایل با وی در ارتباط بود. در برنامه بادو شرط اول برای عضویت، داشتن صداقت است تا افراد بتوانند بهتر از قبل به یکدیگر اعتماد کرده و دوست شوند.

نرم افزار Badoo همچون اسنپ چت یک شبکه اجتماعی و سرویس دوستیابی آنلاین است که در سال 2006 طراحی و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد. این برنامه به شما اجازه می دهد تا افراد جدید را بر حسب منطقه مکانی یا محل اقامت خود پیدا کرده که این قابلیت در نسخه جدید تلگرام اصلی هم وجود دارد تا بتوانید با افراد جدیدی دوست شوید. از آنجا که یک سری فیلترها و سوالات در حین ورود از اعضا پرسیده می شود، کاربران را به راحتی می‌تواند افرادی را که برای زندگی‌شان مناسب‌تر هستند، بیابند و بشناسند.

screenshot:برنامه بادو

در برنامه بادو میتوانید خود را معرفی کرده و سلایق و علایقتان را بیان کنید و نمایه و پروفایل مناسبی ایجاد کنید تا افراد آنها را دیده و برحسب اطلاعات و ویژگی های شما، درخواست دوستی بدهند. پس برای شروع ابتدا آن را روی گوشی خود نصب کرده و اجرا کنید. سپس پروفایل خود را بسازید و اطلاعاتی را که برنامه از شما میخواهد وارد کنید. برای ایجاد حساب کاربری خود ابتدا باید نام، تاریخ تولد، آدرس ایمیل یا شماره تلفن و عکسی از خود را در این برنامه وارد کنید.

از آنجایی که برنامه بر اساس صداقت است، قوانین سختگیرانه ای برای انتخاب عکس ها وجود دارد، به این معنی که عکسی که انتخاب می کنید باید تصویر خودتان باشد و صورت شما تمیز باشد. آپلود عکس بازیگران زن، افراد مشهور و تصاویر نامناسب توسط این برنامه پشتیبانی نمی شود. پس در انتخاب عکس خود دقت کنید تا بتوانید از این نرم افزار جذاب استفاده کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که هنگام آپلود عکس ها، باید فیلتر انتخابگر را روشن کنید تا تصاویر شما در Badoo آپلود شوند. پس اکانت شما ایجاد شد و می پرسید هدف از نصب بادو چیست؟ برای پاسخ به این سوال راه های مختلفی برای بحث وجود دارد تا به امروز و غیره. آنها باید بین خودشان یکی را انتخاب کنند. سپس باید اطلاعات خود را وارد کنید تا سایر کاربران اگر به نمایه شما آمدند بهتر با شما ملاقات کنند و در صورت تمایل برای ملاقات به شما پیام دهند. در قسمت پروفایل می توانید اطلاعاتی مانند جنسیت، سن، سطح تحصیلات، موقعیت مکانی، وضعیت تاهل و علایق و همچنین عکس های زیادی از آلبوم را وارد کنید تا اطلاعات عکس های خود را تکمیل کنید.

پس از ایجاد و تکمیل حساب خود، نمایه شما برای افراد نزدیک به شما اعمال می شود و بسیاری از افراد شما را می شناسند. البته این برنامه علاوه بر این که شما افراد دیگر را معرفی می کنید، کاربران زیادی را که به شما نزدیک هستند، با نام و مشخصات خود در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب می توانید صفحات کاربر را با “لایک من” علامت گذاری کنید و در صورت تمایل پیام ارسال کنید.

این برنامه شباهت هایی با Lovoo دارد و به طور خودکار افراد اطراف شما را در جای شما قرار می دهد و در صورت تمایل می توانید به صفحه آنها بروید، نمایه آنها را بخوانید یا ارسال کنید و چت کنید، اپلیکیشن دوستیابی Badoo یک “Rude Message Detector” راه اندازی کرده است که به طور خودکار هرگونه پیام توهین آمیز، تبعیض آمیز یا بیش از حد جنسی را علامت گذاری می کند.

ویژگی های اصلی برنامه دوستیابی بادو اندروید :

  • افراد نزدیک: کاربران می‌توانند با این ویژگی، افرادی را که در منطقه خود زندگی می‌کنند، و همچنین افرادی که با آنها برخورد کرده‌اند، ببینند و با آنها تماس بگیرند.
  • جستجو: کاربران همچنین می‌توانند ببینند چه کسی در برنامه در شهر دیگری یا نقطه دیگری از جهان حضور دارد.
  • Encounters: یکی دیگر از ویژگی های رایگان، که در آن کاربران به سمت راست (بله) ضربه میزنند. یا چپ (نه) روی پروفایل های دیگر کاربران می کشند. اگر مطابقت وجود داشته باشد، به دو کاربر اطلاع داده می شود.
  • چت تصویری: در آگوست 2017، Badoo عملکرد چت تصویری خود را راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد تا زمانی که پیام های خود را رد و بدل کردند، به صورت زنده لایو متصل شوند
  • در سال 2018، Badoo شروع به تست یک ویژگی پخش زنده بود که می‌توانست ویدیو را به طور همزمان برای چندین کاربر پخش کند اما این ویژگی بعداً حذف شد.
دانلود برنامه تانگو
دانلود برنامه همسریابی همدم
دانلود برنامه باهم
دانلود پاتوق جدید