ربوستا نام یکی از برنامه های دوست یابی آنلاین است که به افراد کمک میکنند تا در هر کجای دنیا که هستند با یکدیگر آشنا شده و با هم در تعامل باشند. این برنامه روشی ایمن برای برقراری ارتباطات دوستانه در بستر اینترنت است. در جدیدترین نسخه اپلیکیشن ربوستا یک محیط سالم برای سرگرم شدن و صحبت کردن با همشهریان یا دوستان یا افراد جدید از راه دور فراهم شده است. چنانچه بخواهید اوقات فراغت خود را پر کنید و یا بدون حضور فیزیکی در محیط بیرون، دوستان تازه ای پیدا کنید میتوانید از نرم افزار دوست یابی ربوستا استفاده کنید و با ساخت یک اکانت کاربری برای خود، افراد جدید را جذب کنید.

در این برنامه سعی شده تا راحتی و امنیت کاربر در نظر گرفته شود و افراد با هرسلیقه و هر سنی بتوانند از آن لذت ببرند. شما در شبکه اجتمای ربوستا میتوانید از سیستم جستجوی پیشرفته استفاده کرده و افرادا با مشخصات دلخواهتان را یافته و برایشان درخواست دوستی بفرستید. از جمله ویژگی های این برنامه، عدم نیاز به شماره تلفن یا ایمیل هنگام ثبت نام است. همچنین افراد قادر به ذخیره کردن تصویر پروفایل یکدیگر نیستند. همچنین شما میتوانید در قسمت چت شخصی یا دایرکت سایرین پیام ارسال کرده و یا از پیام های آماده شده از قبل استفاده کنید.

در ربوستا سعی شده تا حد امکان امنیت کاربران حفظ شده و پیام ها و فایل ها و تصاویر ارسالی با سیستم رمزنگاری، ایمن شوند و همچنین گزینه هایی برای بلاک کردن افراد مزاحم وجود دارد که کار را برای افراد سودجو مشکل می کند. اکنون میتوانید برای یافتن دوستان تازه و افراد جدید به لیست دوستان خود، جدیدترین نسخه برنامه ربوستا را از طریق لینک های دانلود دریافت و نصب نمایید.

ویژگی های برنامه ربوستا اندروید :

  • ایجاد محیطی امن و ساده برای یافتن دوستان جدید
  • سرگرم شدن و پر کردن اوقات فراغت و هم صحبتی با دیگران
  • وجود محیطی ایمن و رمزنگاری شده برای حفظ حریم شخصی کاربران
  •  ایجاد حساب کاربری بدون نیاز به ثبت ایمیل یا شماره تلفن و ساخت پروفایل کاربری