در واقع میتوان گفت که BritBox: Brilliant British یکی از بهترین تلویزیون های اینترنتی کشور بریتانیا است که توسط BBC و ITV، n ایجاد شده است، بزرگترین مجموعه که تمامی آثار در ژانرهای مختلف را در خود دارد. از جدیدترین و بهترین درام ها و کمدی ها، تلویزیون گرفته تا فیلم، مستند تا اجراهای زنده را در قالب یک بستر اینترنتی ارايه می دهد. در نسخه آزمایشی برنامه به مدت هفت روز میتوانید بدون تهیه اشتراک به تماشای برنامه های موردعلاقه تان بپردازید. با خرید اشتراک قادر هستید تنها با ساخت یک حساب کاربری آنرا در تمام دستگاه های مورد علاقه خود از جمله رایانه لوحی تلفن، رایانه یا صفحه تلویزیون خود با Apple TV و Chromecast تماشا کنید.

نسخه های اصلی و نمایش های برتر به صورت هفتگی اضافه می شوند و آثار جدید و محبوب به لیست تماشا افزوده می شود. در این برنامه میتوانید مستندهای ساخته شده و انواع کمدی ها و سریال های طنز و سریال های شبکه های BBC، ITV، Channel 4، Film4 و Channel 5 را دنبال کنید. آثار محبوب و پربیننده ای مانند کمدی بسیار خنده‌دار Spitting Image یا مهیج انتقام‌جویانه The Beast Must Die نیز افزوده شده اند که برای علاقمندان آثار طنز و سرگرمی جالب خواهد بود. شما نیز اگر دوستداران سریال های خارجی هستید میتوانید با دانلود نصب جدیدترین نسخه برنامه BritBox به سادگی فیلم و سریال های محبوب دنیا را مشاهده کنید.

ویژگی های برنامه BritBox اندروید :

  • دارای گزینه آزمایشی ۷ روزه بدون نیاز به تهیه اشتراک
  • قابلیت اجرای برنامه در دستگاههای مختلف با یک حساب کاربری
  • لیست کامل آثار محبوب بریتانیایی و سریال های طنز و خنده دار
  • فیلم‌های کلاسیک بریتانیایی در کنار برنامه‌های تلویزیونی اختصاصی مانند The Only Way is Essex، Classic Doctor Who و Broadchurch از Film4