آپارات از جمله محبوب ترین برنامه ها برای تماشای ویدئوها می باشد که دسترسی شما را به دنیایی از کلیپ های تصویری و فیلم های جدید ممکن می سازد. با نصب جدیدترین نسخه آپارات به راحتی میتوانید لیست کاملی از جدیدترین فیلم ها در حوزه های مختلف را دنبال کنید. اگر از علاقمندان ویدئوهای آشپزی باشید یا ورزش یا طنز و سرگرمی، همه و همه در آپارات گردآوری شده اند تا بتوانید با زدن چند ضربه روی صفحه نمایش، به آنها دسترسی داشته باشید. در اپلیکیشن آپارات گزینه های مختلفی وجود دارد که باعث می شود سریعتر از همیشه محتوای دلخواهتان را پیدا کنید.

مصاحبه با سلبریتی ها و افراد مشهور یا طرز تهیه انواع غذاهای خوشمزه یا حتی روش ساختن یک سایت و هر موضوعی که نیاز به آموزش دیدن داشته باشید را در آپارات میتوانید بیابید. حتی اگر در حوزه خاصی فعال هستید و توانایی ویژه ای دارید به راحتی میتوانید کلیپ های آموزشی یا سرگرمی ساخته و آنها را در سرویس آپارات بارگذاری کنید و حتی از این طریق کسب درآمد کنید. با افزایش میزان بازدید ویدئوهای خود و مشاهده شدن تبلیغ های آن بر میزان درآمدتان افزوده می شود.

با نصب آخرین نسخه آپارات میتوانید در هر کجا که باشید و هر زمان که بخواهید شروع به تماشای محتوای دلخواهتان نمایید. ظاهر دلپسند و رابط کاربری بهینه شده باعث میشود به سادگی در میان ویدئوها پیمایش کنید و از طریق گزینه جستجو به محتوای مدنظرتان دسترسی داشته باشید. آپارات با ارائه ی ویدیوها تا کیفیت UltraHD و پخش زنده شبکه های تلویزیونی و همچنین لیست کامل فیلم و سریال های ایرانی و خارجی توانسته نظر میلیون ها کاربر را به خود جذب کند.

ویژگی های برنامه آپارات اندروید :

  • ارائه پیشنهاد هوشمندانه محتوان بر اساس سلیقه کاربر
  • پیمایشگر برای حرکت سریعترو جا به جایی آسان میان صفحات
  • جستجوی آسان محتواهای تصویری و کلیپ های مختلف
  • جستجوی ساده و مشاهده فیلم ها با بهترین کیفیت
  • تماشای ویدیوها تا کیفیت UltraHD و مشاهده در حالت تمام صفحه
  • امکان بارگزاری محتوای متنوع و کسب درآمد از طریق بازدید بیشتر