Twitter از جمله برنامه های کاربردی برای اطلاع از رویدادهای داغ جهان است که میلیون ها کاربر از سراسر دنیا در آن فعالیت دارند. در توییتر افراد مهم و سرشناس مانند روسای جمهور کشورهای مختلف حضور دارند و افراد میتوانند با دنبال کردن صفحات شخصی آنها از اخبار جهان مطلع شوند. در توییتر میتوانید درباره اتفاقات جدیدی که در دنیا رخ داده اظهار نظر کرده و توییت های جذاب بزنید. سایرین میتوانند از صفحات شما دیدن کرده و با ثبت کامنت در زیر توییت ها با شما تعامل داشته باشند. همچنین میتوانید وارد چت شخصی دیگران شده و با آنها گفتگو کنید. در کانال های صوتی افراد موفق شرکت کرده و به صحبت های آنان گوش دهید یا در بحث ها شرکت کرده و اظهار نظر کنید.

در واقع توییتر به عنوان شبکه اجتماعی محبوب در میان کاربران جهانی شناخته می شود که افراد از هر سن و هر مکانی با سلایق مختلف گردهم آمده اند و در یک محیط دوستانه با هم در تعامل هستند. اگر از علاقمندان اخبار سیاسی یا ورزشی یا اقتصادی یا هنری باشید به سادگی میتوانید افراد موفق در همان حوزه را یافته و آنها را دنبال کنید. صفحات فوتبالیست های مطرح را دنبال کرده و برایشان نظر بگذارید و اینفلوئنسرهای مطرح دنیا را یافته و با آنها در ارتباط باشید.

هشتگ ها در توییتر کار جستجو را ساده تر می کنند و از این طریق میتوانید موضوعات ترند شده را دنبال کرده و آنها را بازتوییت کنید و یا درباره موضوع ترند شده، توییت های جدید بزنید. در توییتر مانند اینستاگرام میتوان صفحات مورد علاقه خود را دنبال کرده و با ثبت کامنت و لایک برای توییت های مختلف، فعال باشید. همچنین پادکست های صوتی جذاب سایر کاربران را گوش کنید. در جدیدترین نسخه اپلیکیشن توییتر امکانات جالبی افزوده شده که از طریق آن میتوان نمایه دلخواهتان را ساخته و آنرا طبق سلیقه خود سفارشی سازی کنید و عکس پس زمینه گفتگو را عوض کنید و ازجلوه های بصری جدید استفاده کنید.

ویژگی های اپلیکیشن توییتر اندروید :

  • امکان توییت زدن، بازتوییت کردن درباره موضوعات ترند شده
  • حضور در شبکه اجتماعی محبوب میان کاربران جهانی
  • سرچ سریع از طریق هشتگ های محبوب و پرطرفدار
  • حضور در کانال های صوتی و اظهار نظر درباره موضوعات مختلف
  • کشف لحظات، داستان ها و رویدادهای مهم روز
  • دنبال کردن صفحات شخصی روسای جمهور، فوتبالیست ها و اینفلوئنسرها
  • تجربه رسانه های پویا، مانند عکس ها، فیلم ها و GIF ها
  • تبادل مستقیم پیام ها با دنبال کننده های شما