PENUP نام یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری نقاشی و فعالیت های هنری افراد معمولی یا مطرح این رشته است. این اپلیکیشن رسانه و شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری نقاشی ها و آثار هنری و نقاشی و یافتن دوستان جدید در اندروید و مخصوص گوشی سامسونگ گلکسی نوت است. PENUP یک سرویس شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری آثار هنری کشیده شده با قلم S است. آثار هنری خود را اشتراک دهید، آثار هنری دیگران را مشاهده کنید، و راهنمایی های مفیدی از دیگران برای اثار خود دریافت کنید.

در این برنامه شما به عنوان یک هنرمند میتوانید به مجموعه ای از عکس های خلاقانه شخصی سازی شده دسترسی داشته باشید و یا آثار خود را با سایرین به اشتراک بگذارید. دوستان خود را دنبال کنید و عکس های مورد علاقه خود را برچسب کنید، و نقاشی های رنگ آمیزی شده جذاب بقیه افراد را مشاهده کنید. مجموعه کامل از کارهای هنری و نقاشی های دیگران و خود را را در یک جا و در آلبوم خود مشاهده کنید. فقط کار های هنری و جذاب خود را به مجموعه خود اضافه نکنید، بلکه عکس های الهام بخش از دیگران اضافه کنید.

شبکه اجتماعی penup فضایی ویژه برای بهترین های این حوزه است. اگر شما نیز در زمینه هنر فعالیت میکنید اکنون میتوانید راه خود را به تالار مشاهیر باز کنید، جایی که نام شما برای همیشه باقی خواهد ماند و دیگران کارهای شما را در تبلت سامسونگ خود می بینند. با هم نقاشی بکشید ساده و با همه نقاشی کنید و از رنگ ها و طراحی زیبای برنامه لذت ببرید. توانایی‌های طراحی خود را با کشیدن ویدیو در حین اجرای ویدیوها بهبود دهید و شاهد نظرات تخصصی اساتید این رشته باشید.

برای اجرای روان برنامه باید اجازه لازم برای دسترسی به لیست مخاطبین و حافظه را داشته باشید.اگر نسخه سیستم عامل اندروید شما کمتر از نسخه 6 است، باید برنامه را به روز کنید. می توانید مجوز برنامه را پس از به روز رسانی تغییر دهید. کارتن های جذاب بکشید و یا کارهای هنری دیگران در سبک های مختلف همچون realistic را مشاهده کنید. اپلیکیشن PEN UP یک شبکه اجتماعی برای افرادی است که عاشق نقاشی کشیدن و تعامل با دیگر افراد خلاق هستند. این یک جامعه هنری پر رونق است که روی گوشی Galaxy نصب شده است. شما میتوانید جدیدترین نسخه برنامه penup را به صورت رایگان با لینک مستقیم از همین صفحه دریافت نمایید.