وی کی – VK نام شبکه اجتماعی نسبتا پرطرفداری است که میلیون ها عضو فعال در آن حضور دارند. یک محیط مناسب برای برقراری ارتباط و تعامل با افراد مختلف که در آن میتوانید علاوه بر دوستیابی مشغول انجام اموری مانند سرگرمی و تجارت و دنبال کردن اخبار روز نیز شوید. در این برنامه افراد از هر جای جهان حضور دارند و شما میتوانید با ساخت یک حساب کاربری و ایجاد صفحه مخصوص خود با سایر دوستان چت و گفتگو کنید و آنها را به دیدن مطالب دلخواهتان دعوت نمایید.
از طریق برنامه وی کی میتوانید با دوستان و همکاران و اعضای خانواده تان در تعامل باشید و در چتهای گروهی و خصوصی با دیگران صحبت کرده و یا مخاطبین تلفن همراهتان را برای گفتگو در وی کی دعوت کنید.
از جمله امکانات وی کی میتوان به گزینه تماس ویديویی اشاره کرد که با آن میتوان به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی با دوستان خود در ارتباط باشید. اما آنچه که وی کی را نسبت به پیامرسان هایی مانند واتساپ متمایز می کند وجود گروهها و انجمن های مختلف است که در آن میتوانید به موسیقی دلخواهتان گوش دهید و آهنگهای جدید و روز را پیدا کنید. یا اینکه کلیپ های جدید تصویری را مشاهده کرده و یا خودتان در صفحه تان با سایرین به اشتراک بگذارید. همچنین گزینه ای برای پخش زنده وجود دارد که با آن قادر به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوهای زنده هستید. در وی کی امکانات متفاوتی برای سرگرم شدن وجود دارد که میتواند نظر علاقمندان موسیقی و کلیپ های تصویری و همچنین بازی و اخبار را به خود جلب کند.

ویژگی های برنامه وی کی – VK اندروید :

  • فعالیت در بزرگترین شبکه های اجتماعی در جهان
  • دوست یابی و تعامل با افراد جدید و شرکت در گروهها
  • دسترسی به موسیقی ها و اخبار و کلیپ های جدید
  • گوش دادن به پادکست های دیگران و آپلود محتواهای خود