با ظهور برخی بیماری های همه گیر و فراگیر شدن دورکاری در اکثر نقاط دنیا، نیاز به برنامه های مجازی برای مدیریت پرسنل و کارمندان احساس شد. از این جهت برنامه هایی مانند قرار و اسلک به سرعت مورد استقبال کارفرمایان و کارمندان شرکتها و مدیران آنها قرار گرفتند. با نصب اسلک میتوان یک سری مشکلات و موانع در مسیر شغلی شرکت ها را رفع کرد و مدیریت بهتری روی افراد و کارمندان شرکت ها داشت.

در واقع میتوان گفت اسلک پلتفرم و بستری مناسب برای انجام کارهای گروهی و فعالیت های تیمی است. به طور کلی، اسلک کوتاه شده «جستجوی رکورد برای همه مکالمات و دانش» است که در سال 2013 طراحی و عرضه شد. در این برنامه کارمندان و مدیران دارای یک ابزار برای ارتباط با سایر همکاران و هم تیمی های خود خواهند داشت و به سادگی میتوانند اموری مانند ایمیل ها و بایگانی ها را کنترل کنند.

برنامه اسلک

بر خلاف ایمیل، می توانید از برنامه های دیگر نیز اطلاعات دریافت کرده و آنها را مشاهده کنید. همچنین می توانید اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کنید. اسلک همچنین یکی از بهترین برنامه های چت تلفنی است که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

برای استفاده از این برنامه، افراد را به انجمن اسلک خود دعوت می کنید و می توانید از طریق سه برنامه وب، یک برنامه موبایل و یک برنامه دسکتاپ به Slack دسترسی پیدا کنید. اما اسلک فقط یک چت روم معمولی نیست. بلکه با وجود افزونه‌ها و افزونه‌هایی که آن را به سایر سرویس‌ها متصل می‌کنند، به یک ابزار ارتباطی قدرتمند تبدیل شده است. اسلک سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز را پوشش داده است و شما به راحتی می توانید جدیدترین نسخه اسلک را به صورت رایگان از همین صفحه دریافت نمایید که البته برخی از امکانات و ویژگی های آن به صورت پولی در دسترس است.